środa, 25 marca 2015

Kulki Gejszy

 kulki gejszy

 Kulki waginalne, zwane inaczej kulkami gejszy. Zasada działania polega na mikro drganiach w jakie wprowadzane są ciężkie kulki znajdujące się wewnątrz gadżetu. Wywołane są one ruchami ciała ,zwłaszcza bioder. Wibracje kulek powodują mimowolne zaciskanie się mięśni gładkich w obrębie pochwy, mięśni Kegla i ćwiczenie całego hamaka mięśniowego podtrzymującego miednicę. 
Zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych dolegliwości, jak Inkontynencja, czy opadaniu narządów rodnych.

 kulki gejszy

Kulki gejszy polecane są przez położne, ginekologów i seksuologów. Regularne treningi zwiększają u kobiet sprawność mięśni dna macicy, co w znaczący sposób podnosi komfort współżycia seksualnego. 
Trening polega na wprowadzeniu kulek do pochwy i noszeniu ich podczas codziennych czynności.
Rozpoczyna się od kilku do kilkunastu minut dziennie, a po przyzwyczajeniu się do ciężaru kulek kobiety potrafią nosić je parę godzin. Ważne jest także to że niektóre Panie twierdzą, że sprawia im to niesamowitą przyjemność , kulki doprowadzają je do wielokrotnego orgazmu.  Zresztą można też spotkać się z nazwą kulki orgazmowe.


 kulki gejszy


Najpopularniejsze są kulki podwójne, jednak w sprzedaży znajdziemy pojedyncze lub poczwórne. 
Podsumowując Drogie Panie trzeba się leczyć lub zapobiegać i najważniejsze , że wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego kulki gejszy dają tyle rozkoszy jednocześnie pomagając na poważne schorzenia i dolegliwości. 

Sprawdź w sklepie  UkryteMarzenia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz