sobota, 18 kwietnia 2015

Powiększanie penisa

            Powiększanie penisa to ostatnio hit wśród mężczyzn. Nie wiem może nie ostatnio ,może od zawsze. Dylemat czy kobiety wolą większe, czy dla nich to nie ma znaczenia dręczy męskie umysły od lat.  Oczywiście prawie wszyscy  uznają, że jednak to ma bardzo wielkie znaczenie, tak wielkie jak wielki powinien być członek. Trzeba tu wspomnieć ,ze każdy kto uważna inaczej ma na pewno bardzo małego i jego partnerka z litości mówi mu, że to nie ma znaczenia.


        Wydaje mi się jednak, chociaż zastrzegam ,że nie znam umysłów kobiet aż tak dobrze żeby stwierdzać coś autorytatywnie, ze mało kto zapytał się o zdanie i szczerze o tym porozmawiał z partnerką. Skąd mój sceptycyzm ?  Ten temat mnie w sumie nie interesował do moment jak mój znajomy nie zwrócił się do mnie o pomoc. Szukał jakiegoś specyfiku na powiększenie swojego przyrodzenia. Byliśmy po paru piwach i Andrzeja wzięło na zwierzenia. Tłumaczył mi ,że on ma normalnego ale Ania potrzebuje do osiągnięcia pełnej satysfakcji to znaczy orgazmu jeszcze większego a ja jeżdżę ciągle do Francji i na pewno mogę coś takiego kupić jakiś krem, czy inny cudotwórczy lek. Potem jeszcze wypiliśmy trochę , a może trochę więcej niż trochę i zapomniałem o wszystkim. Nigdy już nie wróciliśmy do tej rozmowy. Tak by się to skończyło ,gdyby nie wydarzył się następny epizod tym razem z Anią w roli głównej. Wyjechaliśmy razem w czwórkę na wspólny weekend. Na drugi dzień po przyjeździe ruszyliśmy samochodem zwiedzać, ja kierowca reszta się bawiła, to znaczy popijała wszędzie gdzie to możliwe piwko. W końcu nerwy mi nie wytrzymały w którymś z kolejnych lokali z zazdrości i stanowczo powiedziałem,że jadę odstawić samochód i wrócę do nich pieszo. Łaskawie zaproponowali mi żebym wziął taksówkę a nie szedł tyle kilometrów. Wtedy Ania stwierdziła ,\że też skoczy do domku ze mną bo musi się przebrać w coś lżejszego od spodni.
      Szybko się uwinęliśmy i po paru minutach zamykałem drzwi od naszego lokum wczasowego. Okazało się jednak że Ania zapomniała portfela poprosiła mnie , więc wróciłem i zaczęłam przeszukiwać jej torebkę. Co one noszą w tych torebkach to jest nie do pomyślenia? Od kiedy znalazłem w torebce kobiecej barszcz czerwony to stwierdziłem,że już nic mnie nie zaskoczy aż do tamtego dnia. Jest w końcu zobaczyłem tą nieszczęsną portmonetkę sięgnęłam po nią i zauważyłem coś dziwnego, nie namyślałem się długo i już trzymałem w ręce mały różowiutki wibratorek .

 Szybko wrzuciłem go z powrotem do torebki i odwróciłem się do wyjścia. W drzwiach stała Ania, była cała czerwona chyba wściekła i zawstydzona. W drodze powrotnej wyjaśniła mi jedną rzecz. Nic ją tak nie podnieca jak delikatne pieszczoty najlepiej językiem ,a że jej wspaniały mąż tego rodzaju seksu nie lubi zakupiła sobie to  urządzenie i radzi sobie sama. No tak a Andrzej myśli o powiększeniu. Nie ma to jak wzajemne zrozumienie i umiejętność szczerej rozmowy.Na koniec stwierdziła ,że się upije a ja jak pisnę komuś słowo na ten temat to zginę śmiercią tragiczną. Wtedy wydawało mi się to bardzo dziwne ,że kobieta nie odczuwała przyjemności podczas stosunku , teraz już wiem ,że tak jest często.
      Chyba powinnyśmy rzadziej oglądać filmy porno a częściej próbować nawiązać rozmowę na ten temat z naszymi partnerkami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz