piątek, 17 kwietnia 2015

CZY ŻONA NA PEWNO TERAZ ROBI PRANIE?

CZY ŻONA NA PEWNO TERAZ ROBI PRANIE?

    Kobiety to jest temat rzeka oczywiście dla mnie, ponieważ znam dużo facetów którzy twierdzą inaczej.
     Dla nich kobieta jest prostym elementem do wykorzystywania. Myślą, że nimi kierują i one są im posłuszne. Pan i władca rządzi po imprezach a połowica siedzi w domu przy dzieciach.
    Po pierwsze mężczyźni powinni sobie wbić do głowy, że to bzdura i prawie nigdy tak nie jest do końca. W takim przypadku powinniśmy się cieszyć jeżeli kobieta ucieknie tylko w marzenia, seriale czy książki. 

      Nigdy nie potrafiłem do końca zrozumieć postępowania piękniejszej strony naszego świata ale z racji tego ,że zawsze wzbudzałem u nich zaufanie dużo mi mówiły, a może to nie zaufanie tylko coś innego. Nigdy nie wiadomo co w tych główkach tak naprawdę siedzi. 
    Jeden z moich dobrych kumpli przekonał się na własnej skórze , że tak zwane kury domowe dużo potrafią. Bawił się ciągle, dyskoteki i inne imprezy były u niego na porządku dziennym, jednym słowem wódka ,konserwy i dziewczyny bez przerwy. Wszystkim opowiadał jaki to on jest maczo a żona ma w domu siedzieć i dziecka pilnować. Efekt pilnowania i sprzątania był taki, że został ojcem tylko nie swojego dziecka , a teraz jest sam , jest nikim a jego była w drugim związku kwitnie. To tak ku przestrodze. 
      Wiadomo , bywa tez odwrotnie, ale kobiety przeważnie zdradzają nie chwaląc się nikomu. Każdy facet nim zacznie opowiadać jak on to rządzi w domu i jak traktuje swoją drugą połówkę powinien się zastanowić dlaczego taki np. naród jak Żydzi uznaje za pełnoprawnego tylko wtedy gdy matka jest żydówka.  
     Leżysz w łóżku z inną kobietą i tak sobie pomyśl czasami. 

Czy żona na pewno teraz robi pranie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz